اطلاعات ارسال

هزینه حمل در تهران رایگان و در شهرستان ها مطابق تعرفه شرکت پست است

تذکر: در صورتی که کالای سفارش داده شده در هنگام تحویل مورد پسند واقع نشده و یا سایز مناسب نباشد خریدار متحمل پرداخت هزینه ارسال کالا می باشد.

شهرهای اطراف تهران هم شامل ارسال رایگان نمیشوند.ارسال رایگان صرفاً شامل مناطق مسکونی شهر تهران بوده و دیگر شهر های استان تهران و مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه ، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد در محدوده تحویل رایگان  بُرنُس مُد نیستند. 

- زمان ارسال و دریافت کالا

ارسال مرسولات  طبق صف سفارشات به ترتیب ارسال می شوند ولی عمدتاً در تهران از 48 ساعت تجاوز نمی کند ، برای ارسال شهرستان ها طبق ترتیب، تحویل اداره پست شده و زمان ارسال تابع برنامه ریزی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است که معمولا مرسولات در دورترین نقطه جغرافیای بیش از 3روز به طول نمی انجامد.

لازم به ذکر است، نمی‏‌توانید کالایی را که بصورت اینترنتی سفارش داده‌‏اید را با مراجعه به  فروشگاه و یا مزون بُرنُس مُد به صورت حضوری تحویل بگیرید. سفارشات آنلاین صرفاً به صورت تحویل در محل قابل دریافت هستند.

-سفارش‌ها چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود

همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش(ثبت سفارشات) و به ترتیب سفارش ، به طور روزانه تحویل واحد پستی مستقر در محل پردازش سفارش‌های بُرنُس مُد می‏‌شوند.