انواع پافرهای ترند

انواع پافرهای ترند
انواع پافرهای ترند

در سال 2021_2022 ترندهای مجزا و بسیار زیبایی انتخاب شده‌اند که تمامی ملاک‌های مناسب برای داشتن یک استایل شیک را از جمله زیبایی در تن، رنگ‌های دل‌نشین و در مهم‌ترین حالت مناسب برای هر شرایطی را دارا است. در مورد کاپشن پافر که می‌تواند یک استایل عالی و بی‌نقص را به شما دهد مواردی را ذکر می‌کنیم که برای ترند بودن استایل‌تان بسیار به شما کمک خواهد کرد.  

پافرهای اورسایز را جایگزین پافرهای جذب کنید!

  چندین سال متولی همه به دنبال پوشیدن لباس‌های جذب و سایز فیت بدن خود بودند چرا؟ چون ترند آن سال‌ها لباس‌های جذب بوده! در این 2 یا 3 سالی که راحتی لباس‌ها در اولویت زنان و مردان بوده، ترندهای سال نیز بر همین مبنا تغییر کرده. حالا با اطمینان به شما خواهیم گفت که لباس‌های اورسایز و بزرگ‌تر از سایز خود بپوشید اما نه خیلی بزرگ‌تر! حد تعادل را حفظ کنید و استایل خود را به درستی بسازید. برای یک پافر مناسب شما با در نظر گرفتن رنگ مناسب و قد مناسب که مهم‌ترین موارد برای ترند بودن یک پافر هستند می‌توانید به داشتن یک استایل مناسب و شیک نزدیک شوید!  

 

پافر اورسایز ترند

  

جنس مات پارچه پافر را جایگزین پارچه براق کنید!

  انتخاب یک پارچه و پافر از جنس مات تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن پافر شما خواهد داشت. پارچه‌های براق برای کت‌ها نیز پیشنهاد نمی‌شوند هر چند که براق بودن برای یک کت باعث زیبایی آن می‌شود ولی در این سال شما باید روی پارچه‌ها مات و تک رنگ برای پافر تمرکز کنید. شاید شما به براق بودن پافر علاقه داشته باشید اما رنگ‌های کرم و استخوانی مات رنگ‌های بسیار بی‌نقصی برای داشتن یک پافر مناسب هستند. به غیر از این رنگ‌ها اگر سبک شما رنگ‌های فانتزی است باید از رنگ‌های پاستلی و روشن استفاده کنید! یک پافر با رنگ آبی آسمانی مات بی‌نقص و بسیار خیره‌کننده برای انتخاب رنگ اصلی استایل زمستانی شما با پافر خواهد بود.

 

  یک نمونه پافر مات و براق

  

آیتم خز را از پافرتان حذف کنید!

  اگر بخواهیم برای هر استایل و سبکی به شما یک پیشنهاد عالی دهیم قطعا در آن از آیتمی به نام خز نام نبرده و آن را برای استفاده در استایل‌تان ممنوع خواهیم کرد. خز یکی از آیتم‌هایی است که چندید سال ترند بود و بیش‌تر شما تجربه پوشیدن یک لباس که از خز در آن استفاده شده و تماما خز است را داشته‌اید. استفاده خز در یک پافر برای حتی قسمت‌های کوچکی از آن، استایل امسال‌تان را به یک انتخاب غلط تبدیل خواهد کرد! این انتخاب می‌تواند از زیبایی و شیک بودن استایلتان بکاهد که قطعا ما به دنبال پیش آمدن این اتفاق نیستیم.  

 

سادگی برای یک پافر

  

پافرهایی با جیب بزرگ جایگزین جیب‌های زیپی شود!

  جیب‌هایی که زیپ دارند! جیب‌هایی که در بغل پافرتان به صورت پنهان دوخته شده‌اند! جیب‌های که روی آن‌ها را تزئیناتی، حالا با هر چیزی پوشانده شده باشد! این موارد و چندین موارد دیگر برای پافرتان ممنوع است. تمامی این موارد را حذف کنید و یک جیب ساده با اندازه‌ای که تعادل را ایجاد کرده باشد را جایگزین آن‌ها کنید. سادگی در ترندهای امسال حرف اول را می‌زند پس به دنبال تزئینات مختلف برای جیب پافرتان نباشید. سادگی را به تمامی این موارد ترجیح دهید تا در آخر یک استایل ترند و شیک داشته باشید.  

رنگ نود اولویت برای رنگ پافرتان باشد!

  رنگ‌های نود شامل رنگ‌هایی با پایه کرم و بژ هستند. رنگ نود در لغت به معنای برهنه است! این رنگ تداعی‌کننده رنگ پوست است و از جایی که سادگی حرف اول را در ترند امسال می‌زند، رنگ نود یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است. در این‌جا ترکیب چند رنگ را برای شما آورده‌ایم که در انتخاب‌های خود دچار خستگی در تصمیم‌گیری نشوید.  

1. رنگ نود+ عنابی+ خاکستری

2. رنگ نود+ سبز ( رنگ سبز برای تمامی آیتم‌های استایل‌تان پیشنهاد می‌شود )

3. رنگ نود+ مشکی

4. رنگ‌های نود و تناژهای آن+ سرخابی ( رنگ سرخابی نیز جز ترند 2021 است )

5. رنگ نود+ سرمه‌ای

6. رنگ نود+ آبی ( رنگ آبی روشن و آبی پاستلی نیز جز رنگ‌های ترند 2021 هستند )

 

  پیشنهاد برای رنگ پافر

  

با پافرها چگونه استایل کنیم؟

  پوشیدن یک پافر به تنهایی قطعا برای داشتن یک استایل کامل کافی نیست! پس باید نسبت به تمامی آیتم‌های مورد استفاده در استایل‌تان به همراه یک کاپشن پافر توجه داشته باشید. چند آیتم مربوط به هم و مناسب برای استفاده به همراه پافر را برایتان آورده‌ایم که ترکیب آن‌ها اصلا کار سختی نخواهد بود.  

1. پافر+ دورس+ شلوار جاگر ( دورس و شلوار جاگر استایل شما را ساده و بسیار شیک نشان خواهد داد )

2. پافر+ شومیز+ جین ( ایت ترکیب برای هوای معتدل پاییز بسیار مناسب خواهد بود! )

3. پافر+ بافت+ مام استایل/ شلوار راسته ( این ترکیب می‌تواند برای شمایی که به سبک مینیمال علاقه دارید مناسب باشد )

4. پافر+ دورس+ شلوار بگ

5. پافر+ هودی+ شلوار

جاگر در کنار این موارد سایز پافر شما حرف اول را می‌زند پس سایز درست را انتخاب کنید. اورسایز بودن پافر چندین وجه مثبت و عالی دارد که یکی از آن‌ها پوشیدن لایه لایه لباس‌هایتان است. اگر نگران هستید که این استایل شما را چاق نشان دهد باید بگویم: شما یک استایل راحت و ترند را دارید پس چه کسی به سایز بدن شما اهمیت می‌دهد؟ قطعا زیبایی شما را همه مخصوصا خودتان خواهید دید. پافر امسال شما باید حداقل 1 تا 2 سایز بزرگ‌تر از سایز همیشگی‌تان باشد که این یکی از موفق‌ترین انتخاب‌ها برای زمستان 2021 خواهد بود.